Gündem

Turistler tatil ve sıhhat muhtaçlıklarını birleştirdi 112 Acil Fm Haber

Paylaş

112 Acil Fm Haber

Türkiye‘nin doğal hoşlukları ve sıhhat alanındaki yetkinlikleri uzun yıllardır Avrupa’dan ve Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen turistlerin tatil ve tedavilerini birleştirmelerini sağlıyor. Dr. Mehmet Erdoğan, son devirde yaz aylarında saç ekimi için yurt dışından gelen hastaların evvel Türkiye’nin eşsiz kıyılarında tatil yaptığını, akabinde saç ekimi için merkezlerine geldiğini söyledi. İngiltere’den ABD’ye dünyanın pek çok ülkesinden hasta ağırladıklarını söyleyen Dr. Erdoğan, “İnsanlar yaz aylarında saç ekimi yaptırmak konusunda çekimser kalabiliyor fakat dört mevsim saç ekimi yaptırmak mümkün” dedi.

İngiltere başta olmak üzere yüklü olarak ABD, Kanada ve Avrupa’dan hasta ağırladıklarını söyleyen Smile Hair Clinic’in Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, yaz aylarında da saç ekiminin ağır bir biçimde sürdüğünü belirtti. Son periyotta yaz aylarında saç ekimi için yurt dışından gelen hastaların tatillerini yaptıktan sonra tedavi sürecine başladığını anlatan Dr. Erdoğan, yaz-kış demeden dört mevsim saç ekimi yaptırılabileceğini belirtti.

KIYMETLİ OLAN BAKIM PERİYODU

Yazın saç ekimi yaptırmakla ilgili hastaların, “Ekim sonrası denize girebilir miyim?”, “Enfeksiyon kapma riskim artar mı?” üzere tasaları olabileceğini lisana getiren Dr. Mehmet Erdoğan, şu bilgileri paylaştı:

“Saç ekimini yazın ya da kışın yaptırmak ortasında bir fark bulunmuyor. Burada değerli olan ekim sürecinden sonra, ‘bakım dönemi’ dediğimiz devirde hastalarımızın tekliflerimize uyması. Yaz özelinde bilhassa birinci 1 hafta, 10 günlük periyot değerli. Bu devirde güneşe direkt maruz kalınmaması ehemmiyet taşıyor. Hastalarımıza şapka takmalarını, mümkünse terlemeyi minimuma indirecek ortamlarda bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Tekrar sonrasında en az 15 gün deniz ve 1 ay havuzdan uzak durulması da başarılı bir saç ekimi için değerli kriterler.”


Demirören Haber Ajansı / Sıhhat

112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş
error: İçerikler korunmaktadır ! KOPYALANAMAZ