Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanı Büyük Konuştu ! ” Beş maddenin Beşi tekrar yazılması mümkün olmayacak bir tarihi yazacak ”

Paylaş

HİÇ BİR MESLEK GRUBUBA YAPILMAYAN ÇALIŞMA YAPILDI
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca TBMM’inde yaptığı açıklamada “Hiçbir meslek grubu için yapılmamış olan çalışma, SAĞLIKTA ŞİDDETE KARŞI yapıldı.

Sağlık çalışanlarımıza, hekimlerimize yönelik şiddet suçları, Katalog Suçlar kapsamına alındı. Tutuklu yargılama bakımından cinayetle aynı kategoriye girdi. BU CİDDİYETİN ÇÖZMEYECEĞİ SORUN YOKTUR.”dedi.

TEKRAR YAZILMASI MÜMKÜN OLMAYAN TARİHİ YAZACAK


Bakan Koca açıklamasına “Hekimler, sağlık çalışanları Cumhurbaşkanımızın 5 müjdesinin art arda hayata geçtiğini biliyor ve bilmeli. 5 maddenin 5’i, tekrar yazılması mümkün olmayacak bir tarihi yazacak. BU ÖYLE BİR DEĞİŞİM Kİ, inanmayanlar için bu inançsızlıklarının sonucu itibar kaybı olabilir.” diye devam etti.

HEKİMLİĞİN SAYGINLIĞIK KAYBINA İZİN VERMEYİZ


Koca, “Hekimlikte saygınlık kaybına izin veremeyiz. İnsanımızın gönlündeki yerimiz Pandemideki yerimiz gibi olmalıdır. Hiçbir hekim, bu yerin şüpheyle karşılanmasına izin vermemelidir. O saygınlık, yarın zaten alınacak sonuçlar için bugün gösterilen sabırsızlıkla da riske atılmamalı.” dedi.

Bakan Koca açıklamasında Cumhurbaşkanımızın 5 müjdesinin art arda hayata geçtiğini biliyor ve bilmeli dedi. Bakan koca açıklamasında “Hekimler, sağlık çalışanları Cumhurbaşkanımızın 5 müjdesinin art arda hayata geçtiğini biliyor ve bilmeli. 5 maddenin 5’i, tekrar yazılması mümkün olmayacak bir tarihi yazacak. BU ÖYLE BİR DEĞİŞİM Kİ, inanmayanlar için bu inançsızlıklarının sonucu itibar kaybı olabilir.” ifadelerine yer verdi.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş