Sendika

Hekim Birliği Sendikası: Doktorların seslerinin duyulmasını engelleyen ulusal medya “Tehlikenin farkında değil misiniz?”

Paylaş

Hekim Birliği Sendikası, “Bu feryadın duyurulmasına yardımcı olmamakta kararlı mısınız? Unutmayın ki bizler Sizlerin de hekimleriyiz” diyerek ulusal basının hekimleri görmezden gelmesini eleştirdi.

Sizler adına mücadele ediyor. 26/27 Mayısta sesimizi duyurmak için iş bırakıyoruz ama #yetmiyor

@KanalD – @ahabersosyal – @tgrthabertv – @FOXhaber etiketleyen twitter bir de basın açıklamasına yer verildi.

Uzun süredir hekimlik mesleği yavaşça sadece hekimlerin hissedebileceği şekilde erezyona uğratıldı. Performans sistemi, gelir adaletsizliğinin ve hekimlerin iş barışının bozulmasının adı oldu. Hastalarımızın en meşru hakkı olan doğru teşhis ve tedavi şansı mhrs’de 5 dk muayene uygulaması yapılarak ellerinden alındı. Suçsuz olduğumuz halde malpraktisten ceza yağdı. Hakarete uğradık, dövüldük ve hatta öldürüldük umursanmadı.

İşte bu yüzden Hekim Birliği sendikası olarak diğer hekim sendikalarıyla birlikte %90 katılımlı iş bırakma eylemleri yaptık fakat duyan olmadı.

26-27 Mayıs yine iş bırakma eylemlerimiz var .Sesimiz duyulana, taleplerimizin hem hekim hakkı hem hasta sağlığı için yapıldığını anlatana kadar da eylem yapmaya devam edeceğiz .Çığlığımıza kulak verin ve yarın ki eylemlerimizi duyurun.

ÇOK GEÇ OLMADAN SESİMİZE SES OLUN
Hekim Birliği Sendikası Üyeleri.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş
error: İçerikler korunmaktadır ! KOPYALANAMAZ