Son DAKİKA

Konya Şehir Hastanesinde Meydana Gelen Doktor Cinayetinin Ardı Arkası Tüm Detaylar Haberimizde;Çok Fazla Bilgi Kirliliği var !

Paylaş

Dün Öğle Saatleri sonrası 14:30 sıralarında Konya Karatay ilçesinde bulunan Konya Şehir Hastanesi’nin kardiyoloji polikliniğinde meydana gelen olayın aslı şu şekildedir..

Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’nında açıklaması sonrası öğrenilen;

Konya Yunak Devlet Hastanesi’nde Güvenlik görevlisi olarak çalışan Hacı Mehmet Akçay isimli şahıs Hasta görünümlü olarak polkliniğe gelerek yaklaşık 5 ila 10 kurşun sıkmak suretle doktoru olay yerinde yaralıyor.

Daha sonra alınan bir bilgi şahsın hastane dışına çıkarak kafasına ateş etmek suretle intihar ettiği olmakta…

Bir başka aldığımız bilgiye göre ise şahsın polisler tarafından hastanede bir oda da yakalanmak üzereyken kendi kafasına sıkarak intihar ettiği yönünde olmuştur..

BİZİM VE BİR ÇOK SİTENİN YAYINLADIĞIİLK HABERLERDE BULUNAN DOKTORUN SEKRETERİDE VURULDU HABERLER ASILSIZDIR.

Bir çok twitler ve haberler ile bilgi kirliliği olmakla beraber, Katilin bu eylemi yapma sebebinin ise bir twitte:

iDDİAYA GÖRE Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’nın iş arkadaşının attığı twitte:

” Kardeşim katilin annesine anjio yaptı gerekli tedaviler sonrası hasta yakınlarınında bilgisi dahilinde taburcu oldu.Daha sonra evinde kalp krizi geçiren hasta vefat etmiş.”

Bu twit üzerine de katilin planlı kurgulu annesinin ölümüne sebep Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’yı gördüğünü düşünmekteyiz ve yaklaşık aldığımız yine dedikodu olarak düşünülebilecek bilgilere göre ölümünden yaklaşık 1 ay sonra dün bu eylemi yaparak Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’nın şehit olmasına sebep olmuştur..

Tamamen yanlış düşüncelerle yapılan bu saldırıyı kınamakla beraber Twitter ve bir çok sosyal medyada bu eylem sonrası ” DOKTORUN KATİLİ KİM? ” SORUSU ALTINDA bir çok içerikler paylaşıldı. Katil eylemi yapan mı ?Yoksa önlemlerin alınmaması mı ? açıklamalarıyla yayınlanan viral içerikler haklılık payını malesef sunmakta.

Tüm Sağlık personellerinin sesi olarak en net bilgileri sizlere sunarken Rtürk’ün yayın yasağı koyduğunu bildirirken bu yukarıda yazılan içeriklerin yayınlanan tüm sosyal medya ve haber site içeriklerinden alıntı yapılarak ve doğruluğunu teyit ederek yayınladığımızı bilmenizi isteriz.

Ne yazılırsa yazılsın malesef Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’yı kaybettik! Bir Kardiyoloji Uzmanı kolay yetişmiyor Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’YI KAYBEDERKEN BİR ÇOK HASTASINI DA DOKTOR’u olmadığı için kaybedebiliriz..Aynı zaman da Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’nın çocukları,annesi,babası ve ailesinin kaybınıda görmek lazım..

Kimsenin kimseye sabrının kalmadığı şu günlerde Allah’ın can alıp,can verdiğini unutarak yapılan eylemlerin insanların kendilerine görev bilmesi ne kadar acıdır..En büyük Ders ve ceza Allah’a bırakmak ona sevk etmek değilmidir..

Yazı içeriği kişisel yorumlar SerhATT ŞİMŞEK’e aittir..


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş