Gündem

Cumhurbaşkanı danışmanı: ‘İçkilerine laf ettirmeyen doktor arkadaşlar masum hastaları mağdur ederek şiddeti protesto etmeye karar vermişler’

Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı Maram Kavakçı, Doktor Ekrem Karakaya’nın görevi başında katledilmesinin ardından grev kararı alan doktorları hedef aldı. Kavakçı ‘İçkilerine laf ettirmeyen doktor arkadaşlar masum hastaları mağdur ederek şiddeti protesto etmeye karar vermişler’ dedi. 

Malezya eski Büyükelçisi Merve Kavakçı’nın kızı Cumhurbaşkanı Danışmanı Mariam Kavakçı, Konya’da Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ekrem Karakaya’nın katledilmesinin ardından ülke genelinde grev kararı alan doktorları hedef aldı.

Mariam Kavakçı, Instagram hesabından paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘İçki, şiddet ve insan ölümlerinin önde gelen sebeplerinden olmasına rağmen içkilerine laf ettirmeyen doktor arkadaşlar masum hastaları mağdur ederek şiddeti protesto etmeye karar vermişler. Böyle yaparak ne değişecek acaba?’ 

Grev kararı nedeniyle kendisine mesajla ulaşan mağdurların olduğunu belirten Kavakçı ‘Ayıplıyorum böyle doktorları, Allah ıslah etsin’ dedi.

Kavakçı, Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Prof. Dr. Şebnem Korur Fincancı’nın da yer aldığı bir fotoğrafı #TTBkapatılsın etiketi ve ‘Bunlar doktorsa, sizin gibi doktorlar olmaz olsun’ yorumuyla paylaşılan bir mesajı da paylaştı.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş