Gündem

Şovmen Mehmet Ali Erbil ile doktor kardeşi arasında olaylar..

Paylaş

Şovmen Mehmet Ali Erbil özel bir hastaneye giderek 1300 TL’ye sırtındaki sivilceyi aldırınca ‘resmen hırsızlık’ deyip tepki göstermişti. Ünlü şovmenin isyanına doktor kardeşi Yeşim Erbil canlı yayında kızarak cevap verdi.

HABERE AİT GALERİ İÇİN TIKLAYIN GÖR

Mehmet Ali Erbil, hastaneye giderek sırtındaki yağ bezesini gösterdi. Hastane çıkışında 1300 TL’lik faturayı görünce tepki gösterdi. Erbil’in bu çıkışına doktor kardeşinden yanıt gecikmedi. 

Özel hastanede ödediği fatura sonrası konuşan Erbil, “Hastaneye gitmişken sırtımdaki yağ bezesine benzeyen sivilceyi gösterdim. 2 dakika muayene oldum ve enfeksiyon kaptığını söyledi. Sonra sekreter ödemenin 1300 TL olduğunu söyledi. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin. Kız kardeşim profesör ve randevuları dolu. Kardeşim durumu iyi olmayan köyden gelen hastalarının verdiği bir tavuk karşılığında 20 bin TL’lik ameliyatı yapıyor. Bunlar da 1300 TL’yi alarak sanki zengin olacaklar. Sağlık Bakanımız dünyada olmayacak reformlar yaptı. Allah beni devlet hastanesine düşürseydi bunların hiçbiri başıma gelmezdi. Özel hastaneler hırsız” diyerek veryansın etti.

DOKTOR KARDEŞİNDEN TEPKİ GELDİ!

Sosyal medya hesabından takipçilerinde gelen soruları yanıtlayan Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin hastane isyanıyla ilgili bir soruyu da yanıtladı. Erbil, bir takipçisinin “Ağabeyinizin ‘2 dakikalık muayene için 1300 TL verdim’ isyanı hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine “Muayene ücretleri bu civarda. İsyan edilecek bir durum yok. İki dakikada tanı konuluyorsa bile bu 10-30 senelik birikimdir” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Acun Ilıcalı’dan Batuhan Karacakaya’nın annesine canlı yayında sert tepki!


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş