Gündem

Tekirdağ Tabip Odası “Dr. Ömer Güven’in Tutuklanmasını Kabul Etmiyoruz!”

Paylaş

Tekirdağ Tabip Odası’nın geçmiş dönem başkanı Dr. Ömer Güven, yasal siyasi faaliyetleri sebep gösterilerek tutuklandı. Türk Tabipler Birliği Ömer Güven’in tutuklanmasının kabul edilemez olduğunu belirterek verilen karara tepki gösterdi.

Tekirdağ Tabip Odası’nın geçmiş dönem başkanı Dr. Ömer Güven’ in yasal siyasi faaliyetleri sebep sayılarak tutuklandığı açıklandı. Türk Tabipler Birliği, verilen bu haksız karara karşı sessiz kalmadı.

Türk Tabipler Birliği Ömer Güven ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı;

Tekirdağ Tabip Odası’nın geçmiş dönem başkanı Dr. Ömer Güven, yasal siyasi faaliyetleri sebep gösterilerek bugün tutuklanmıştır. Bu kararı, ülkemiz, geleceğimiz ve demokrasimiz adına endişeyle karşılamış bulunmaktayız. Siyasi alanı gittikçe daraltan ve muhalif olmayı suç sayan mevcut iktidarın anayasal haklarını kullanan yurttaşlarımızı, meslektaşlarımızı baskı altına almasını kabul etmiyor, uygulanan baskıya ve yaymak istedikleri korkuya teslim olmayacağımızı bir kez daha açıklıyoruz. Bu ülkenin hekimleri olarak hukuksuz bir şekilde tutuklanan Dr. Ömer Güven’in ve baskı gören toplumun tüm kesimlerinin yanında olduğumuzu belirtiriz. (BSHA- Bilim Ve Sağlık haber Ajansı)


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş
error: İçerikler korunmaktadır ! KOPYALANAMAZ