Gündem

Tabip Levent Acar saç ekimin kimlere uygulanmayacağı konusunda ayrıntılar verdi! 112 Acil Fm Haber

Paylaş

112acilfm haber-

Bu şahısların saç ekimi yaptırmaması gerektiğini lisana getiren hekim Levent Acar bu mevzunun kıymetini de vurguladı. İşte hekim Levent Acar ile yaptığımız röportajın detayları…

Uzun müddettir neredeyse bir çok insan saç ekimi için hekimlere gidiyor. Lakin belli bir noktada, saç ekimi sürecinin uygulanamayacağı bireylerin değerle altının çizilmesi ön plana çıkartılıyor. Çoklukla bir çok kişi saç ekimi yaptırmaya kalksa da bu şahıslar ortasında muhakkak uygulanamayacak kriterlere sahip şahıslar yer alıyor. Tabip Levent Acar ile yaptığımız röportaj da saç ekimi sürecinin kimlere uygulanmayacağı konusunda ayrıntılar verdik.

Saç Ekimi Yaptıracakların Dikkatine!

“Son periyot içerisinde saç ekimine olan talep arttı. Bu nedenle saç ekimi yaptıramayacak bireylerin altını çizmek istedim. 21 ile 22 yaş prestiji ile kalıcı ve sağlıklı saç ekim süreci uygulanabilir. Lakin donör bölgesinde rastgele bir saç bulunmayan ve doğuştan saçsız olan şahıslar maalesef saç ekimi yaptıramaz. Diyabet, yüksek tansiyon ve gibisi hastalıkları olan şahıslar ise tabip onayı ile saç ekimi sürecini yaptırabilir. Bu konulara dikkat ederek, saç ekimi süreci yaptıracağınız doktora denetime gidebilirsiniz.”


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş