Gündem

Yeni Korona Hadise Sayısı! KORONAVİRÜS TABLOSU! Covid 19 günlük hadise sayısı kaç oldu? 112 Acil Fm Haber

Paylaş


112 Acil Fm Haber

Şimdiki korona olay sayısı merak ediliyor. Sıhhat Bakanlığı tarafından açıklanan haftalık Kovid-19 tablosuna nazaran, 27 Haziran-3 Temmuz tarihleri ortasında tespit edilen koronavirüs hadise sayıları açıklandı. Pekala, Covid 19 günlük olay sayısı kaç oldu? Şimdiki Korona Olay Sayısı! İşte, Koronavirüs tablosu haberimizde…

AKTÜEL KORONA OLAY SAYISI

Sıhhat Bakanlığı’nca açıklanan haftalık korona tablosuna nazaran, 27 Haziran-3 Temmuz ortasında olay sayısı 57 bin 113 oldu, 25 kişi hayatını kaybetti. Geçtiğimiz hafta hadise sayısı ise 26 bin 635 olarak açıklanmıştı.

KAÇ KİŞİ VEFAT ETTİ?

Koronavirüsten ötürü 25 kişi hayatını kaybederken, 30 bin 478 kişinin de karantina ve tedavisi sona erdi. Tabloda yer alan datalara nazaran, Türkiye’de bugüne kadar toplam 15 milyon 180 bin 444 hadise saptandı. Toplam 99 bin 57 kişi de koronavirüsten ötürü hayatını kaybetti.

KORONAVİRÜS TABLOSU

GEÇEN HAFTA 26 BİN HADİSE AÇIKLANMIŞTI

Korona salgınının dünyada tesirini yitirmesi sonrasında tüm dünyada kısıtlamalar kaldırılmıştı. Fakat hadiselerin son vakitlerde giderek artması telaş yarattı. Geçtiğimiz hafta 26 bin olarak açıklanan olayların bir hafta içerisinde bu kadar artması akıllara tedbirler tekrar gelecek mi sorusunu da getirdi.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş