112 Acil Ambulans

SMA Tip-1 hastası Bebeği taşıyan ambulans, Aksaray-Adana kara yolunda kaza yaptı !

Paylaş

Nisan ayında İstanbul’daki tedavisinin ardından Adana’ya getirilmek için yola çıkarılan SMA Tip-1 hastası Yasmin Elif Salman’ı taşıyan ambulans, Aksaray-Adana kara yolunda kaza yaptı. Yasmin bebek, kazadan yara almadan kurtuldu.

YİNE YOĞUN BAKIMA ALINDI

Solunum cihazlarının çıkması sonucu nefessiz kalınca yoğun bakıma alınan minik Yasmin, 1 ay sonra taburcu edildi. Ciğerlerinde gelişen enfeksiyon nedeniyle rahatsızlanınca 16 Temmuz’da kentte bir özel hastaneye yatırılan Yasmin elif Salman, yine yoğun bakıma alındı.

Günlerdir kızından gelecek iyi bir haber için hastane kapısında beklediklerini söyleyen Hilal Salman, “Bu kez kızımı morgun kapısından çıkartmaktan çok korkuyorum” dedi.

’10 AYLIK ÖMRÜNÜN 5 AYI YOĞUN BAKIMDA GEÇTİ’

Kızının doğduktan sonra 5’inci kez yoğun bakıma alındığını belirten Hilal Salman, şu ifadeleri kullandı:

“Kızım SMA hastası olduğu için en küçük enfeksiyon dahi yoğun bakım sürecini gerektiriyor. Evladımdan tekrar ayrı kaldım. Kızım, 10 aylık ömrünün 5,5 ayını yoğun bakımlarda geçirdi. Evladımı doyasıya kucağıma almadan kara toprağın altına vermek istemiyorum. Allah rızası için kızımın elinden tutun. Onun alacağı nefes için benim milyon dolarlara ihtiyacım var. Ne yazık ki tek başıma bunu bir araya getiremiyorum. İlaç kampanyası yüzde 26’ya ulaştı. Tek isteğim, hayırseverlerin yardımı ve merhameti.”


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş