Sendika

Sendika Genel Başkanı İdlib‘de Biriket Evlerin Açılışına Katıldı !

Paylaş

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, AFAD’ın koordinasyonunda düzenlenen “bir aradayız, İdlib‘in yanındayız” kampanyası kapsamında İdlib‘de yaptırılan biriket evlerin açılış ve anahtar teslim törenine katıldı.

Pek çok sivil toplum kuruluşunun desteğinin yanında Memur Sen Mehmet Akif İnan Vakfı tarafından yaptırılan biriket evlerin açılış törenine katılan Semih Durmuş, Sağlık Sen Caddesi ve Abdülaziz Aslan sokağının açılışını yaptıklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video konferans yöntemiyle katıldığı açılış Töreni AFAD koordinasyon da gerçekleştirildi.
Sosyal medya hesabı aracılığıyla törenle ilgili açıklamalarda bulunan Semih Durmuş, “mazlumların Ramazan Bayramı sevincine ortak olduk” ifadelerini kullandı.

Durmuş açıklamasında;

“Suriye’de savaş nedeniyle yuvaları yıkılmış olan insanlara Mehmet Akif İnan Vakfımız tarafından inşa edilen 400 briket evin anahtar teslim töreni ile birlikte SAĞLIK SEN Caddesi ve ABDULAZİZ ASLAN Sokağının açılışını yaptık. Mazlumların #RamazanBayramı sevincine ortak olduk ” ifadelerini kullandı.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş