Gündem

Olay Açıklamalarda Bulunan Başhekim Yardımcısına Millet vekilinden Moral Ziyareti !

Paylaş

Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı Hasan Hüseyin Uysal’ın “beden satmaya giden yol fahişelik yolu değil mi?” diyerek yaptığı paylaşıma tepkiler sürerken Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun‘dan Başhekim yardımcısına destek geldi.

Olayla ilgili önceki haberlerimiz:

Olay Olan Başhekim yardımcısının Yine Olay Açıklaması !

Hastane Başhekim Yardımcısının Twiti Olay Oldu !

Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve İHH (İnsani Yardım Vakfı) Konya İl Başkanı Hasan Hüseyin Uysal, sosyal medya hesabından kullandığı cinsiyetçi ve ayrımcı ifadelerle kadınları hedef aldı.

Kıyafet tercihleri nedeniyle kadınlara yönelik cinsiyetçi ifadeler kullanan Uysal, “Toplumun en zayıf yanı da en kuvvetli yanı da kadın. Konya’da bile göbeği, göğüslerinin yarısı, omuzları, bacak uyluğunun % 80’i açık tipler türedi. Bu teşhir, ‘beden görseli satma’ değil mi? Beden satmaya giden yol, fa..şelik yolu değil mi? Cariyeler örtünmezmiş. Cariye mi bunlar!” dedi.

Uysal tepkiler üzerine tweetini silerken daha sonra yaptığı açıklamada, “Çok seviyesiz yorumlar gelmiş o yüzden yorumları kapattım. Her açık f….. demedim. Teşhirci psikolojiye ve bunun varabileceği sonuca işaret ettim. Biraz sağlıklı düşünülse, daha insanî değerlendirmeler çıkardı ortaya. Yazık, delikanlı erkeklerin ruhsal savrulmalarını düşünen yok” ifadesini kullandı.

Uysal’ın sözleri sosyal medyada büyük tepki aldı. Tepkiler üzerine AKP Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Uysal’a moral ziyaretinde bulundu.

Uysal ziyareti “Mht vekilimiz @sorgunahmet Ahmed Sorgun Beyefendi pazar demediler tatil demediler an bu an, zaman bu zaman diyerek evimizde ziyaretimize geldiler “Yan-yanalığımız bilinsin istedik” dediler. Sorumluluk budur. Dost budur “Nerede kaldı?” dedirtmez Olması gereken anda-yerde hazırdır,” ifadeleriyle duyurdu.

Kaynak: BirGün


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş