Gündem

Motor Ustası 40 Bin, Onkolog 12 Bin TL Kazanıyor (Özel Haber)

Paylaş

Twitter’da #yüzbinhekimişbırakıyor hastagi ile binlerce tweet atıldı. Bir paylaşımda, Motor Ustası 40 Bin, Onkoloji 12 Bin TL Kazanıyor” paylaşımı ise dikkat çekti.

Motor Ustası 40 Bin, Onkolog 12 Bin TL Kazanıyor! Twitter’da #yüzbinhekimişbırakıyor başlığı altında tabipler aksiyonlarını toplumsal medyada’da gündeme getirmeyi başardı. Binlerce paylaşım alan başlığın içerisinde bir paylaşım çok dikkat çekti. Bir kullanıcı motor ustasının onkologlardan kat kat daha fazla para kazandığını sav etti.

“Daha Aptalca Bir Durum Olamaz”

Twitter kullanıcısı yaptığı yorumda, ” 8 yıllık motor ustasının aylık ortalama geliri 35-40 bin TL, yaz aylarında daha dehşetli düzeylere çıkıyormuş. 13 yılda yetişen bir onkolog maaşı 12 bin TL, daha aptalca bir durum olamaz,” halinde argümanlarda bulundu.

Doktorlar Ne Diyor?

Twitter’da gündeme gelen başlığın altına yazılan birkaç paylaşım şu haldedir;

  • bir amelyat için konutunuzu otomobilinizi satmayın diye.. çocuklarınız yeniden tıp kazanınca kurban kesin diye hareket yapıyoruz bizden sonrası için emin olun gençliğimiz gitti. yeni gençlerimiz için yapıyoruz sizler için lütfen yalnızca twit bile olsa dayanak olun.
  • Hem doktor olarak hemde hasta olarak bu gayrete dayanak veriyorum. Fakat tabip olmayan potansiyel hastaların desteklememesini anlayamıyorum. Tahminen ben tabip olduğum için tabip arkadaşlarıma muayene olabilirim fakat ya onlar. Anlamak mümkün değil maalesef.
  • Bugün beni sıhhat müdürlüğü aradı , bu hafta bir hastanenin ağır bakım kontrolü için görevlendirilmişim ???? Memnuniyetle gelirdim ancak ben 7 ay evvel istifa ettim dedim ???? (BSHA- Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı)

112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş