Hemşire

Mansur Yavaş’tan aşure isteyen Büşra hemşireyi tehdit eden Altınok’a 6 ay hapis cezası

Paylaş

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, kendisinden 2020 yılında aşure isteyen Ankara Şehir Hastanesi çalışanı Büşra hemşireyi tecavüzle tehdit eden SKaanaltnok1 isimli kullanıcının 6 ay ertelemesiz, indirimsiz hapis cezası aldığını duyurdu. Yavaş, “Hukukçu kimliğimle de belirtmek isterim ki asla mücadeleden vazgeçmeyin, her zaman yanınızdayım” dedi.

Yavaş, olaya ilişkin 2020 yılında sosyal medya hesabında yayınladığı mesajı alıntılayarak şu notu düştü:

“Sadece bizden aşure istediği için tehdit edilmişti Büşra hemşiremiz. Kadınlara saldırılar normalleşmesin diye dava açtık, şahıs 6 ay indirimsiz ertelemesiz hapis cezası aldı. Hukukçu kimliğimle de belirtmek isterim ki asla mücadeleden vazgeçmeyin, her zaman yanınızdayım.”

ANKA’nın haberine göre, Büşra hemşire de twitter hesabında Yavaş’ın bu mesajını alıntılayarak, “Bu süreçte yanımda olduğunuz ve desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız Başkanım” dedi.

NE OLMUŞTU?

Ankara Şehir Hastanesi’nde görevli Büşra adlı hemşire Yavaş’ın paylaşımının altına, “Başkanım bana bi tabak aşure gönderebilir misiniz teşekkür ederim” diye yazmıştı. Talebe olumlu cevap veren Mansur Yavaş, “Sevgili kızım Büşra, Senin nezdinde Şehir Hastanesi’nde çalışan tüm sağlık personelimiz için aşurelerimiz yola çıkıyor. Afiyetle yiyin, iyi ki varsınız” demişti.

Mansur Yavaş’ın bu jesti üzerine Süleyman Kaan Altınok adlı kullanıcı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da etiketleyerek “Sevgili kızın Büşra’yı hoplatacağız yakında. Bu kadının iş akdini sonlandırın hemen. Yoksa başka birisi başka yerini sonlandırır bunun başına iş alırsın” mesajını paylaşmıştı. (HABER MERKEZİ)


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş
error: İçerikler korunmaktadır ! KOPYALANAMAZ