Sendika

Malpraktis İçin Çıkarılan Kanun’da “GARİP !

Paylaş

Hekim Birliği Sendikası resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla yapılan açıklamada, “Malpraktis İçin Çıkarılan Kanun’da “Garip!!” Bir Mesleki Yeterlilik Kurulu var Bu Kurul Nasıl İşleyecek? Yönetmelik Taslağı’nı öğrenelim ki görüş, eleştiri ve önerilerimizi sunabilelim” ifadeleri kullanıldı.

27.05.2022 Tarih’li ve 31848 Sayı’lı Resmî Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 7406 Sayı’lı Kanun’da düzenlenen Mesleki Sorumluluk Kurulu’na ilişkin usul ve esasların Sağlık Bakanlığı’nca hazırlanacak Yönetmelik ile belirleneceği belirtildi. Ancak Mesleki Sorumluluk Kurulu Yönetmelik Taslağı halen yayımlanmadı.

Hekim Birliği Sendikası, Mesleki Sorumluluk Kurulu Yönetmelik Taslağı’nın Sağlık Bakanlığı İnternet Sayfası’nda yayınlanması ve basın/yayın aracılığı ile kamuoyunun bilgisine sunulması talebi ile Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulundu.

“Ben Yaptım, Oldu Demeyin…”
Hekim Birliği Sendikası resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla yapılan paylaşımda“Malpraktis İçin Çıkarılan Kanun’da “GARİP!!” Bir Mesleki Yeterlilik Kurulu var Bu Kurul Nasıl İşleyecek? Yönetmelik Taslağı’nı öğrenelim ki görüş,eleştiri ve önerilerimizi Sunabilelim Yine “Ben Yaptım, Oldu” Demeyin… ” ifadeleri kullanıldı.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş