Gündem

Kendi spermiyle Yüz İnsanın Biyolojik Babası Olan Doktorun Netflix Dizisi Davalık Oldu !

Paylaş

Cline 80’li yıllarda kendisine doğurganlık tedavisiyle ilgili gelen kadınları hamile bırakmak için donörün kimliğiyle ilgili yalan söyleyerek kendi spermini kullanmıştı. Yaklaşık 100 çocuğun biyolojik babası olduğu biliniyor.

The Hill’in haberine göre Cline’ın ‘gizli çocuklarından’ iki kadın Netflix’i izinleri dışında kimliklerini ifşa etmekle suçluyor.

Dava dilekçesinde yer alan bilgilere göre davacılar ve aileleri 2019’da ev DNA testine başvurana kadar Cline’ın biyolojik babaları olduğunu bilmiyordu. Davacılar bu şoke eden bilgiyi öğrendikten sonra gizli tutmayı seçerek en yakınlarıyla dahi paylaşmadı.

Belgeselin yapımcılarının çocuklardan bazılarına ulaşarak çekim yapmayı ya da fotoğraf göndermelerini teklif ettiği belirtilen dilekçede rızaları olmadan hiçbir çocuğun kimliklerinin belgeselde gösterilmeyeceğinin garanti edildiği vurgulandı.

Ancak buna rağmen davacı kadınların, çocukların gösterildiği bir sahnede fotoğraflarıyla yer aldığı ifade edildi. Ayrıca DNA’larının uyumlu olduğuna dair bir listede isimleri yer aldı.

Hem Netflix’in hem de yapım şirketi Blumhouse Productions’ın suçlandığı davada kadınlar uğradıkları manevi zarar karşısında tazminat talep ediyor


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş