Ekonomi

Karar gazetesi yazarı: Elde var doktor cinayeti. Elde var kadın cinayeti. Elde var yolsuzluklar. Elde var hukuksuzluklar. Elde var ülkeyi terk etme duyguları. Elde var Sedat Peker ifşaatları…

Paylaş

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren, son dönemde yaşanan şiddet olaylarına tepki göstererek, “Bilmem mevcut iktidar kadrosu, içinde yaşadığımız manzaraya bakarak bir hayıflanma duygusu yaşıyor mudur? Elde var doktor cinayeti. Elde var kadın cinayeti. Elde var yolsuzluklar. Elde var hukuksuzluklar. Elde var ülkeyi terk etme duyguları. Elde var Sedat Peker ifşaatları… Siyasetçi acaba bu “insan krizi” içinde kendisini nerede görüyordur? Kendini, “insan krizi”nin hangi boyutundan sorumlu hissediyordur?” yorumunu yaptı.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkeyi emperyalist uşaklarına bırakmayacağız” demiş 2023 seçimlerinden bahsederken… “Emperyalist uşakları” olarak mı görüyor tüm muhalefet cenahını?” diye yazan Taşgetiren, “Promptera yüklenen bu ifadeler üzerinde yeterince düşünmüş müdür sayın Cumhurbaşkanı? 20 yıldır yönettiği ülkede, seçimi kazanma ihtimali fevkalade yüksek bir toplumsal itirazı “emperyalist uşakları” diye nitelemek, “Ben ülkede iktidara gelebilecek kadar emperyalist uşağı oluşturdum” demekten farklı mıdır? Bence bu dil de “siyasette bir insan kalitesi sorunu”nu gözler önüne seriyor” ifadelerini kullandı.

Yazının tamamını okumak için .


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş