Gündem

Kağıthane’de toplu sünnet şöleni: Bin 100 çocuk sünnet ettirildi 112 Acil Fm Haber

Paylaş


112 Acil Fm Haber

Kağıthane‘de toplu sünnet şöleni: Bin 100 çocuk sünnet ettirildi

İSTANBUL Kağıthane Belediyesi’nin organize ettiği klasik sünnet şöleninde bin 100 çocuk sünnet ettirildi. Sünnet şölenine katılan çocuklar ve aileleri sahne alan Koliva kümesinin müzikleriyle doyasıya eğlendi.

Kağıthane Belediyesi’nin klasik olarak düzenlediği sünnet şöleninde bu yıl bin 100 çocuk sünnet ettirildi. Kağıthane Hasbahçe’de düzenlenen sünnet şölenine, Kağıthane Belediye Lideri Mevlüt Öztekin’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Şölene katılan çocuklar, renkli imajlar oluştururken, Hacivat-Karagöz ve illüzyon şovlarıyla epeyce hoş vakit geçirdi. Öte yandan, çocukların sünnet kıyafetleri ve tüm hastane masrafları Kağıthane Belediyesi tarafından karşılandı. Çocukların, hastanelerde sıhhat denetimlerinden geçirildikten sonra uzman doktorlar tarafından sünnetleri yapıldı. Şölenin ilerleyen saatlerinde ünlü küme Koliva sahne aldı. Aileleriyle şölene katılan çocuklar hem müziğe hem de oyuna doydu.

“Bin 100 çocuğumuzu sünnet ettirdik”

Bin 100 çocuğu sünnet ettirdiklerini lisana getiren Kağıthane Belediye Lideri Mevlüt Öztekin, “Kağıthane’de memnunuz. Çocuklarımızın sünnet şöleninde daima birlikteyiz. Toplumsal belediyecilik anlayışı gereği ailelerimizle bir arada sünnet şöleni yapıyoruz. Bin 100 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Çocuklarımız eğleniyorlar hoş vakit geçiriyorlar. Çocuklarımıza hoş bir gelecek diliyoruz” biçiminde konuştu.

“Toplu sünnet olunca çok hoşuma gitti”

Toplu sünnet şöleninin güzeline gitmesi üzerine iştirak sağlayan Gülseren Göksun, “Kağıthane Belediye Lideri Mevlüt Öztekin’e çok teşekkür ediyoruz. Çok hoş bir aktiflik. Ben çok geç kalmıştım temelinde. Daha özel düşünüyordum. Bu türlü toplu sünnet olunca çok hoşuma gitti. Katıldık. Sünnetimizi yaptırdık. Bugün de şölene geldik” dedi.

İhlas Haber Ajansı / Zehra Baykal – Sıhhat

112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş