112 Acil Ambulans

Hastayı evraksız nakletmek istemeyen Ambulans Personeline saldırdılar !

Paylaş

Gaziantep’te hastaneye vaka bırakan 112 Ambulans ile görevli paramedikler, hastalarının başka hastaneye nakledilmesini isteyen başka hasta yakınları tarafından önce darp edildi, sonra da ambulans gasp edilmek istenerek paramediklerle birlikte hastalarını özel hastaneye götürmeye çalıştı. Olay sonrası ambulans şoförü ile paramedikler tarafından ‘beyaz kod’ uyarısı verildi.

Gaziantep’te ambulans şoförü ile paramedikler, Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne vaka teslimi yaptıktan sonra hastalarının nakil edilmesini isteyen başka hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Evraksız nakil yapılamayacağını söyleyen ambulanstaki şoför Burkan Kav ile sağlıkçılar Meryem Kalkan ile Hayriye Dönder, hasta yakınları tarafından darp edildikten sonra hasta ile birlikte zorla ambulansa bindirildi. Daha sonra ambulansı zorla başka hastaneye götürmeye çalışan hasta yakınları, hastalarına müdahale etmek isteyen paramediklere de müsade etmeyerek darp etti.

Olay sonrası ‘beyaz kod’ uyarısı verildi
yaşanan olay sonrası hastanedeki ve ambulanstaki sağlık ekipleri tarafından saldırı durumlarında verilen ‘beyaz kod’ uyarısı verildi. Uyarı sonrası ambulansın gideceği özel hastanenin acil girişine de çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
Sağlıkçıları darp ederek ambulansı gasp etmeye çalışan şüpheli şahıslar gözaltına alındı
Beyaz kod uyarısıyla hastane çevresine gelen çok sayıda polis ekibi, ambulans şoförü ile paramedikleri darp ederek ambulansı gasp etmeye çalışan şüpheli şahısları gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheli şahısların işlemleri sürerken olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldığı öğrenildi.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş