Gündem

Doktorun sosyal medya paylaşımı, Sağlık Personelinin hastası için yapabileceği fedakarlığın boyutunu gösterdi..

Paylaş

Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Kardiyolojisi Bölümünde görev yapan Prof. Dr. Ender Ödemiş, sağlık çalışanın hastası için yapabileceği fedakarlığın boyutunu gösteren sosyal medya paylaşımı;

Sevgili dostlar, tam 5 gündür manzarası bu olan odada anneciğim tedavi görüyor.

Ben ancak bugün yanına gelebildim. Neden gelemediğimi biliyor musun? diye sorduğumda , ” Evet biliyorum, ameliyatların var” cevabını verdi. 1.5 kilo bir çocuğu bırakamazdım dediğimde de ” İyi yapmışsın Allah razı olsun” dedi. Güçlükle konuşabiliyorken, yanında olabilecekken, benim kendi yanında değil hastamla olmamı istedi. Nasıl mı burada bıraktım peki nasıl dayandım?

Burada anneme bakan, Annesi gibi davranan, doktorlar hemşireler, diğer sağlıkçıların var olduğunu biliyordum. Hepsine minnettarım. Şunu bilmenizi çok rica ediyorum, bir sağlık çalışanı görüyorsanız onun arkasında kocaman bir aile vardır. Tüm derdinizi dertlenen, en sevdiklerini sizin için çoğu zaman feda eden bir anne, baba, eş, çocuk vardır.

En çok da bir insan vardır, sevinen, üzülen, kırılan, ağlayan gülen birisi. Makine değiliz, robot asla, sizi seviyoruz, işimizi seviyoruz, içimize ağlıyorsak gözyaşımız yok değil.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş