Ekonomi

BingX, Kapsamlı Trader Bilgi Özelliği ile Sürüm 3.3 Güncellemesini Sunuyor

Paylaş

Kripto toplumsal süreç borsası BingX, borsa traderlarına daha da fazla güç vermek için kopya süreç hizmetini optimize ettiği son sürüm olan Sürüm 3.3. güncellemesini sunmaktan memnunluk duyuyor.

Eklenen bilgi tabloları, risk değerlendirmesi, tanınan ve klasik borsacı listeleri üzere yeni güncelleme özellikleri ile kripto süreçleri çok daha kolay hale geldi.

Bu sürümün dikkat çeken en değerli özelliklerinden birisi, tüm borsalardaki en kapsamlı bilgileri destekleyen kapsamlı borsa bilgileridir. Bu yeni güncelleme, borsa traderlarının süreç ve stratejilerini derinleştirmesine imkan tanıyan daha kapsamlı istatistikleri içerecek.

Yeni kullanıcılar da bir traderın kendi yatırım gereksinimlerini birden fazla bakış açısında nazaran karşılayıp karşılamadığını pahalandırmak için eklenen bu bilgi noktalarını kullanabilirler. Bunlar ortasında traderın fonları, karlılığı, risk değerlendirmesi, süreç çeşitliliği tercihi, süreç sıklığı ve yarar oranı yer almaktadır.

Başka dikkat çeken özellikler ise en fazla takipçisi olan traderları içeren tanınan trader listesidir. Yeni traderlar, en tanınan trader seçeneklerini sunan bu listeye bakabilir. Bunun karşılığında kıymetlendirme sonraki en kaliteli traderları tespit etmek için bu listeyi kullanabilirler.

Hepsi bu kadar değil. Klasik traderlar listesi ismi verilen bir liste daha eklendi. Bu liste, pay süreç hesaplarında en yüksek birinci net kıymete sahip yahut tanınan süreç listelerini öncelikli hale getirmek yerine klâsik stratejileri izleyen traderları içeriyor. Dahası kripto süreçlerine yeni başlayan yeni traderlar az ya da orta düzeyde risk istediği için bu yeni liste ile daha sezgisel bir formda bu tıp süreçleri daha fazla görebilirler.

Yeni risk kıymetlendirme ekranı da tıpkı vakitte her trader için sabitlendi. Yeni kullanıcıların risk düzeyini daha sezgisel olarak tespit etmesi ve bu traderı takip edip etmeme kararını kendi risk iştahına nazaran karar vermesine yardımcı olmaya ek olarak traderlar agresif süreç aktivitelerinden ve değerlendirmelerini etkileyebilecek volatiliteden kaçınmak için stratejilerini daha keskin hale getirebilirler.

“Kullanıcıların süreçlerden en fazlasını elde etmek için daima olan teşvik ve usuller sunan emniyetli bir platforma erişime sahip olmanın kullanıcılarımız için ne kadar kıymetli olduğunu en kadar vurgulasak az kalır. BingX her vakit kullanıcıları için kullanıcı odaklı tecrübe oluşturmak için yeni ve gelişmiş teknikler arıyor. İleri giderek kullanıcılar BingX’te süreç tecrübelerinin tüm kademelerinde sık güncellemeler bekleyebilirler. ” – BingX Bağlantı & PR Yöneticisi,Elvisco Carrington

BingX yenilikler yapmaya devam ediyor ve kripto para borsacılarına yarar sağlayacak ve onların süreç tecrübesini arttıracak özellikler ve eserler sunmaya devam edecek.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş
error: İçerikler korunmaktadır ! KOPYALANAMAZ