112 Acil Ambulans

Bıçaklı Yaralama Vakasına Giden 112 Acil Ambulans Çalışanı Vakanın Eşi Olduğunu Görünce..

Paylaş

Pamukkale’de112 Acil Sağlık ekibinde görevli hemşire, gittiği olay yerinde bıçakla yaralanmış haldeki eşine ilk müdahaleyi yaptı.

Denizli’nin Akköy Mahallesi’ndeki bir eğlence mekanından gece geç saatte ayrılan Gökhan Saygır (40) ile L.U. (50) arasında çıkan kavgada göğsünden bıçakla yaralanan Gökhan Saygır, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Saygır’a ilk müdahaleyi, hemşire eşinin de arasında bulunduğu 112 Acil Sağlık ekibi yaptı.

Denizli Devlet Hastanesine kaldırılan Saygır, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan zanlı, sabaha karşı jandarma ekiplerince aynı mahallede bir evde saklanırken yakalandı. Karakoldaki işleminin ardından adliyeye sevk edilen zanlı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

“İstek şarkı” nedeniyle tartışma çıktı
Zanlının ifadesinde, gazinoda eğlenirken, müzisyenden bir şarkı çalmasını istediğini, maktulün ise başka bir şarkı talep ettiğini, bunun üzerine aralarında tartışma çıktığını söylediği öğrenildi.

Şüphelinin, dışarıda devam eden kavgada, maktulü bacağından yaralamak isterken yanlışlıkla göğsünden bıçakladığını söylediği de ileri sürüldü.

Öte yandan Karahayıt Acil Sağlık İstasyonu’nda görevli üç çocuk annesi T.S’nin, hayatını kaybeden eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş