Bıçaklı Yaralama Vakasına Giden 112 Acil Ambulans Çalışanı Vakanın Eşi Olduğunu Görünce..

Paylaş

Pamukkale’de112 Acil Sağlık ekibinde görevli hemşire, gittiği olay yerinde bıçakla yaralanmış haldeki eşine ilk müdahaleyi yaptı.

Denizli’nin Akköy Mahallesi’ndeki bir eğlence mekanından gece geç saatte ayrılan Gökhan Saygır (40) ile L.U. (50) arasında çıkan kavgada göğsünden bıçakla yaralanan Gökhan Saygır, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Saygır’a ilk müdahaleyi, hemşire eşinin de arasında bulunduğu 112 Acil Sağlık ekibi yaptı.

Denizli Devlet Hastanesine kaldırılan Saygır, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan zanlı, sabaha karşı jandarma ekiplerince aynı mahallede bir evde saklanırken yakalandı. Karakoldaki işleminin ardından adliyeye sevk edilen zanlı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

“İstek şarkı” nedeniyle tartışma çıktı
Zanlının ifadesinde, gazinoda eğlenirken, müzisyenden bir şarkı çalmasını istediğini, maktulün ise başka bir şarkı talep ettiğini, bunun üzerine aralarında tartışma çıktığını söylediği öğrenildi.

Şüphelinin, dışarıda devam eden kavgada, maktulü bacağından yaralamak isterken yanlışlıkla göğsünden bıçakladığını söylediği de ileri sürüldü.

Öte yandan Karahayıt Acil Sağlık İstasyonu’nda görevli üç çocuk annesi T.S’nin, hayatını kaybeden eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

Sosyal Medyada Bizi Destekler Misiniz?
YOUTUBE     Kanalımız için     TIKLA
FACEBOOK   Sayfamız için      TIKLA
TWİTTER     Sayfamız için      TIKLA
İNSTAGRAM Sayfamız için      TIKLA
TikTok        Sayfamız için       TIKLA
ANDROİD    Uygulamamız için TIKLA
112AcilFm Kardeş Sitesi www.112acilfm.net
Eğlence - Kripto Para Haber Özel Web Sitemiz  www.webilginç.com

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.