Gündem

ANKARA’da 14 Mart Tıp Bayramı Sebebiyle pandemide hayatını kaybeden Sağlık Şehitleri İçin Koşu Düzenlendi !

Paylaş

ANKARA’da 14 Mart Tıp Bayramı Sebebiyle pandemide hayatını kaybeden Sağlık Şehitleri İçin Koşu Düzenlendi !

Ankara Büyükşehir Belediyesi’den 14 Mart Tıp Bayramında pandemide hayatını kaybeden sağlıkçılar için koşu..

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Acil Tıp Derneği iş birliğiyle bu yıl ilk kez Eymir Gölü’nde “14 Mart Tıp Bayramı Koşusu”na ev sahipliği yaptı.ABB Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Türkiye Acil Tıp Derneği iş birliği ile Eymir Gölü’nde “14 Mart Tıp Bayramı Koşusu” düzenledi.

Bu yıl ilki düzenlenen koşuda adımlar bu kez pandemi döneminde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının anısı için atıldı.
Hayatını kaybeden sağlık çalışanları unutulmadıKoşuya sağlık çalışanları ile Başkentlilerin yoğun ilgi göstermesinden mutluluk duyduklarını ifade eden ABB Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Artunç, “Özellikle pandemi döneminde sağlık çalışanlarımıza minnet borçluyuz.

Her koşulda bizler için çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunmak istiyorum. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanındayız” dedi.

Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Serkan Yılmaz da Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, “Pandemi başlayalı 2 yılı geçti ve bu süreçte pek çok meslektaşımızı kaybettik. Bu normalleşme sürecini ve 14 Mart Tıp Bayramı’nı birleştirmek istedik.

Ankara Büyükşehir Belediyemiz bu konuda bizlere büyük destekler verdi. Onların sayesinde burada bir araya gelebildik. Başkanımız Mansur Yavaş’a ve ekibine çok teşekkür ederiz” diye konuştu.


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş
error: İçerikler korunmaktadır ! KOPYALANAMAZ