Personel Sağlık

28 Nisan’da Beştepe’de Sağlık Personelleri İftar Buluşma Programı Yapılacak ! İşte Detaylar..

Paylaş

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden 81 ile gönderilen resmi yazıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık çalışanlarıyla iftar programı yapacağı duyuruldu.


Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Prof.. Dr. Mustafa TAŞDEMİR imzalı 81 İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilen yazıyla Cumhurbaşkanlığı himayelerinde sağlık çalışanlarına motivasyon sağlamak sağlamak amacıyla 28 Nisan 2022 tarihinde Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde Sağlık Çalışanları İftar Buluşması Programı düzenleneceği duyuruldu.

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü başlıklı 81 ile gönderilen talimatta, ”Cumhurbaşkanlığı himayelerinde sağlık çalışanlarına motivasyon sağlamak amacıyla 28 Nisan 2022 tarihinde Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde Sağlık Çalışanları İftar Buluşması Programı düzenlenecektir.” ifadelerine yer verilidi.


“Söz konusu programa konaklama giderleri hariç, her türlü ulaşım, yolluk ve yevmiyelerin kurumunuz tarafından karşılanacak şekilde İl Sağlık Müdürü dahil 5’er kişinin katılımının sağlanması, katılım sağlayacak kişilerin belirlenmesinde yönetici ve sağlık çalışanı çeşitliliğine dikkat edilmesi ve isim listelerinin 22 Nisan 2022 tarihinden “[email protected]” adresine gönderilmesi önem arz etmektedir.”


112 AciL FM Sosyal Medya Hesaplarımız

" İnstagram ve Twetetr Hesabımızdan Anlık SonDakika içerikler paylaşılmakta "

112ACİLFM İNSTAGRAM

112ACİLFM TWİTTER

YOUTUBE   TikTok  ANDROİD

112AcilFm Kardeşi www.112acilfm.net

Eğlence,Kripto   www.webilginç.com


Youtube Kanalımızda ki Son Trend Videomuz

YouTube video


Paylaş